Полозюк і Малиновський стали чемпіонами України з фехтування на рапірах

Аліна та Микита виявилися найкращими серед юнаків і дівчат

Миколаївські рапіристи Аліна Полозюк і Микита Малиновський стали чемпіонами України на турнірі у Києві.

Срібло змагань виграли кияни Олег Кокоровець і Катерина Буденко, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У фіналі Кокоровець програв одним уколом Малиновському – 14:15, а Буденко поступилася Полозюк з рахунком 8:15.

Бронзовими призерами стали представники Миколаєва Єлізар Дирда, Данило Ткач, Наталія Коваль та київська фехтувальниця Ольга Сопіт.

У жіночому командному турнірі на найвищий щабель п'єдесталу пошани піднялися миколаївські спортсменки Наталія Коваль, Ніколетта Корлат, Аліна Полозюк і Марія Сізарєва, які у фінальній зустрічі з рахунком 45:41 обіграли киянок Катерину Буденко, Надію Моргун, а також Ольгу та Світлану Сопіт.

У змаганнях юнаків золотими призерами стали також миколаївські рапіристи: Владислав Китаєв, Максим Коржовий, Микита Малиновський і Данило Ткач. У вирішальному поєдинку вони виявилися сильнішими киян Євгена Лазаренка, Олега Кокоровца, Микити Кулікова та Богдана Лісового (45:23).