Прем’єр-ліга. «Олімпік» розійшовся бойовою нічиєю з «Зорею», «Динамо» вирвало перемогу у «Ворскли»

Відбулися заключні матчі 15-го туру Чемпіонату України з футболу

«Олімпік» - «Зоря»

«Зоря» вирвала нічию в напруженому матчі проти «Олімпіка» (3:3) в 15-му турі УПЛ.

У першому таймі олімпійці відкрили рахунок, Антон Кравченко добив м'яч у ворота після розіграшу кутового. А на початку другої половини зустрічі господарі поля подвоїли перевагу, в цей раз Кравченко асистував Станіславу Бєлєнькому.

«Зоря» відіграла один м'яч завдяки Максиму Луньову, проте незабаром знову програвала з різницею в два голи. Андрій Богданов точно пробив по воротах після передачі Біленького.

Незважаючи на те, що на 71-й хвилині луганчани залишилися в меншості, був вилучений Олександр Андрієвський, «Зоря» змогла відігратися і вирвати нічию. Євген Опанасенко і Ігор Харатін забили два голи в кінцівці зустрічі.

«Динамо» - «Ворскла»

Після п'яти ігор без перемог «Динамо» на своєму полі впоралося з «Ворсклою» в матчі 15-го туру чемпіонату України.

Жуніор Мораес добив удар Віталія Буяльського після невдалої гри голкіпера Олександра Ткаченка, а потім сам Буяльський відзначився ударом головою після навісу Дениса Гармаша, що стало головним моментом в перемозі «Динамо».

Кияни створили ще чимало моментів, у другому таймі не реалізували багато гольових можливостей. Наприклад, були виходи один на один і удар Дерліса Гонсалеса з п'яти метрів в поперечину порожніх воріт.

«Ворскла» непогано провела другий тайм і забила зусиллями Володимира Чеснакова після стандарту, але цього було недостатньо для уникнення поразки.

Перемога дозволила «Динамо» перервати серію з п'яти матчів без перемог і продовжити погоню за лідером чемпіонату «Шахтарем».