Син легендарного Міхаеля Шумахера виграв титул європейської Формули-3

Мік Шумахер

Мік Шумахер, очевидно, отримає нові угоди, можливо, навіть і з Формули-1

У другій гонці фінального етапу у Гоккенгаймі Мік Шумахер фінішував другим позаду Юрія Віпса та достроково став чемпіоном європейської Формули 3.

Мік Шумахер протягом першої чверті гонки постійно атакував Віпса, але досить багато втратив на сьомому колі, а після чергового перегальмування у секції вимушено зосередився на захисті позиції від атак Аарона.

Головний суперник Ден Тіктем стартував із 15-го місця та фінішував сьомим, що гарантувало Шумахеру титул чемпіона європейської Формули 3.

Віпс постійно збільшував свою перевагу над суперниками і на фініші виграв у Міка 3,4 секунди.

Після гонки Шумахер сказав: «Важко це описати словами. Я відчуваю себе піднесено, адже жив цією мрією».

Шумахер зазначив, що Prema Powerteam охороняла його від представників ЗМІ, які дуже прискіпливо слідкували за сином семиразового чемпіона світу Формули-1 Міхаеля.

Мік також зазначив: «У мене були певні проблеми з шинами, ймовірно, через температуру. Я занадто атакував бордюр першого повороту на сьомому колі, виїхав на траву і проковзав, після чого у мене виникли проблеми».

«Я задоволений результатом, але незадоволений помилками, яких припустився», - підсумував він.