Українці Нікішин та Свічкар завоювали бронзові медалі на Чемпіонаті світу з фехтування

Богдан Нікішин. Фото: НОК України

Шпажисти Богдан Нікішин та Роман Свічкар - бронзові призери в особистих змаганнях світової першості з фехтування, яка проходить у китайському місті Усі.

Обидва спортсмени вийшли у півфінал змагань.

Нікішин у півфіналі поступився Рубену Лімардо Гаскону з Венесуели (4:7), а Свічкар - Янніку Борелю з Франції (11:15), інформує прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Для обох фехтувальників ця медаль стала першою в кар’єрі в індивідуальному заліку на світовій першості.

Богдан вже має три нагороди Чемпіонату світу у командній шпазі, в тому числі - перемогу 2015-го року.

Для Романа це був перший дорослий чемпіонат світу.

Нагадаємо, що за всю історію незалежної України лише Максиму Хворосту вдавалось здобути нагороду в особистих змаганнях чемпіонату світу - в 2003 році він виграв срібло.