Українці Ошаров і Казік залишилися без нагород у третій день Паралімпіади-2018

Фото взяте з pyeongchang2018.com

Поповнити черговими медалями свою скарбничку Україні не вдалося

Іван Ошаров не зумів зачепитися за медалі у змаганнях зі сноубордингу (крос, клас LL2) на Паралімпійських іграх у Кореї.

Український спортсмен пройшов кваліфікацію з 15-м результатом, відставши від переможця – представника Японії – на 12 з половиною секунди.

Але вже в 1/8 фіналу змагань Ошаров поступився путівкою у наступний раунд фінському сноубордисту.

Окрім того, українець Олександр Казік залишився без нагороди у лижній гонці для спортсменів з вадами зору на 20 км.

На фініші він програв переможцю Браяну МакКіверу більше шести хвилин і зайняв у підсумку шосте місце.

Раніше Ігор Рептюх виборов для України третє золото.

Згодом Оксана Шишкова виграла срібло у лижних перегонах серед спортсменок із вадами зору.

А Людмила Ляшенко стала дворазовою бронзовою призеркою Паралімпійських ігор у Пхьончхані.