Українці здобули дев'ять медалей на етапі Кубку світу з паралімпійського фехтування

Наші спортсмени вдало розпочали відбір на ОІ-2020

Національна паралімпійська збірна команда України із фехтування на візках повернулась з дев’ятьма високими нагородами з першого відбірного етапу Кубку світу до Паралімпійських ігор у Токіо-2020, що проходив з 7 по 12 листопада у Тбілісі, Грузія.

15 спортсменів з України змагались з представниками 26 країн світу за найвищі нагороди цього міжнародного турніру.

У підсумку наші співвітчизник здобули одне золото, три срібла та п’ять бронз, інформує прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Наталя Морквич стала чемпіонкою, і на її честь пролунав гімн України (жіноча шабля категорії А).

Віце-чемпіонкою у цій же дисципліні стала Бреус Євгенія, яка також виборола  ще одне срібло у жіночій шпазі категорії А. А у доробку Наталі ще й бронзова медаль у жіночій рапірі категорія А.

Також срібло виборов Дацко Антон у чоловічій рапірі категорії В.

Бронзові нагороди у нелегкій боротьбі здобули Демчук Андрій (чоловіча шабля категорії А), а також Позняк Тетяна та Дьолог Надія у жіночій шаблі категорії В, і Науменко Олег (чоловіча шпага категорії В).