Українці здобули дві медалі на турнірі зі сквошу в Угорщині

За результатами змагань у збірної України дві нагороди: золото та срібло

В активі наших спортсменів золото і срібло

В місті Будапешт (Угорщина) відбувся престижний турнір серії Гран Прі Hungarian Junior Open 2018, в якому взяли участь 10 спортсменів з України.

За результатами змагань у збірної України дві нагороди: золото та срібло, інформує прес-служба Спортивного комітету України.

Переможницею серед спортсменів вікової категорії до 19 років стала Юлія Жуковец.

Українка послідовно обіграла всіх суперниць з рахунком 3:0 в груповому заліку, посівши перше місце в групі В.

Це дало Юлії право боротись за золото турніру. У фіналі Юлія нанесла поразку спортсменці Borbala Filyo з Угорщини, чим і здобула золото.

Владислава Твердохліб другий рік поспіль повертається з Hungarian Open з медаллю. Цього року Владислава здобула срібло.

Серед інших учасників найбільш вдало виступили Христина Бегеба (GU13) та Тимофій Родіонов (BU15), які посіли четверте та п’яте місце відповідно.

Тепер українські сквошисти готуються до наступних змагань - Belgian JO 2018, які відбуватимуться з 2 до 4 листопада в Бельгії.