Українець Кошман вперше став призером етапу кадетського циклу з фехтування

Микита став бронзовим призером

Український шпажист Микита Кошман виграв бронзу етапу кадетського циклу в австрійському Клагенфурті.

Ця медаль стала першою для Кошмана на подібних турнірах в індивідуальній першості, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

У груповому раунді українець здобув чотири перемоги із шести та стартував у турі прямого вибування під 53-м номером

В 1/64 фіналу Микита у напруженій боротьбі обіграв естонця Каспера Тафенау (15:14), далі вибив з боротьби поляка Яна Соха (15:9), опісля виграв у ще одного представника Естонії Генріка Пріімаєгі (15:11), а в наступних двох турах виявився сильнішим за двох італійців – П'єтро Рінальді (15:14) і Фабріціо Куомо (15:13).

Шлях до фіналу Кошману перегородив майбутній віце-чемпіон змагань – Енріко П’ятті з Італії, який обіграв українського шпажисти 15:11.

За крок від п'єдесталу пошани зупинився ще один член збірної України Михайло Кобеляцький, який в 1/4 турнірній таблиці поступився італійцю Сімону Менкареллі з рахунком 9:15.

Що ж стосується жіночих змагань, то тут представницям України не вдалося потрапити у призи. Найкращий результат показала Марія Волошина, яка зуміла увійти у топ-16.