Українка Смирнова зупинилася в п'яти ударах від медалі на етапі Кубку світу з фехтування

Маргарита змагалася на юніорському турнірі в Іспанії

Українська шаблістка Маргарита Смирнова стала шостою на юніорському етапі Кубку світу в іспанській Сеговії.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У груповому раунді Смирнова здобула чотири перемоги із шести, пробившись у тур прямого вибування.

В 1/64 фіналу українка обіграла представницю Алжиру (15:7), після чого вибила з боротьби тезку з Росії – Анну Смирнову (15:11).

В 1/16 турнірної сітки Маргарита виявилася сильнішою за співвітчизницю Валерію Проченко (15:10), а далі у напруженому поєдинку виграла в угорки Валентини Надь (15:14).

В 1/4 фіналу Смирнова поступилася польці Зузані Чешлар (10:15) і, таким чином, завершила виступ на шостій позиції загального медального заліку.

У командній першості на цьому ж турнірі збірна України у складі Смирнової, Олени Писаренко, Валерії Проченко й Олександри Бондар стала 10-ою.

У стартовій зустрічі українки програли Польщі (40:45), а опісля у боях за 9-16 позиції виграли в Іспанії (45:35) і поступилися одним ударом Японії (44:45).