Українки взяли другу медаль сезону у командному турнірі кадетського циклу з фехтування

Цього разу українські спортсменки стали бронзовими призерками

Збірна України у складі Дарини Садової, Олександри Лазаренко, Анни Чернишової та Єви Мазур виграла бронзу етапу кадетського циклу з фехтування на шпагах в австрійському Клагенфурті.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

В 1/8 фіналу українські шпажисти виграли у співвітчизниць з «Україна-3» (45:32), після знову зустрілися з українськими спортсменками з «Україна-2» та закінчили зустріч з рахунком 45:38.

В 1/2 турнірної таблиці Садова, Лазаренко, Чернишова та Мазур поступилися майбутнім чемпіонкам – італійкам (35:45), а у поєдинку за третє місце перемогли інших італійських шпажисток з «Італія-3» з рахунком 45:41.

Кадетська жіноча збірна України вже вдруге у сезоні піднялася на п'єдестал у командній першості. Раніше українки взяли срібло на аналогічних змагання у Новарі (Італія).

Зазначається, що українські шпажисти також виступили у командному турнірі у Клагенфурті. Найкращий результат показала збірна «Україна-2» у складі Івана Ряднинського, Дмитра Хруща, Микити Кошмана та Лева Корнієнка, яка зайняла восьме місце.