Українські рапіристи стали п'ятими на етапі Кубку світу у Єгипті

Водночас, шпажистки були сьомими в Естонії

Збірна України з фехтування на рапірах у складі Дмитра Чучукала, Ростислава Герцика, Андрія Погребняка та Клода Юнеса посіла п'яте місце на Кубку світу у Каїрі (Єгипет).

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Спочатку українці вибили з боротьби Китай, завершивши зустріч зі значною перевагою на свою користь, - 45:31.

В 1/4 фіналу турнірної таблиці Герцикові, Чучукалу, Погребняку та Юнесу не вистачило трьох уколів, щоб перемогти одних з фаворитів турніру - французів. Зустріч завершилася з рахунком 45:42 на користь Франції.

Далі українські рапіристи вступили у боротьбу за 5-8 місця.

У першому бою збірна України виграла у Південній Кореї з рахунком 45:27, а опісля дотиснула японців - 45:43.

Водночас, збірна України у складі Олени Кривицької, Фейбі Бежури, Ксенії Пантелеєвої й Анфіси Почкалової завершила виступи на 7-му місці на Кубку світу в естонському Таллінні.

В 1/8 фіналу українки не зазнали труднощів у бою з Гонконгом, вигравши з рахунком 45:23, однак у наступному поєдинку не впоралися з майбутніми чемпіонками турніру - збірною Франції (32:45).

У боротьбі за 5-8 місця українські шпажистки спочатку поступилися Естонії (31:45), а після реабілітувалися у бою з угорками, перемігши суперниць з перевагою в один укол - 35:34.