Українські шаблісти та шпажистки не вийшли навіть до чвертьфіналу чемпіонату світу

Фото НФФУ

Чоловіки стали у підсумку 13-ми, а жінки – 10-ми

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах у складі Олени Кривицької, Фейбі Бежури, Анфіси Почкалової та Ксенії Пантелеєвої стала десятою у командному турнірі на чемпіонаті світу у китайському Усі.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

В 1/16 фіналу українки на відмові суперниць пройшли Венесуелу, а опісля поступилися полькам (37:45).

У боях за 9-16 позиції українські шпажистки спочатку виграли в іспанок (45:40), виявилися сильнішими за команду Гонконгу (45:42), а у поєдинку за дев’ятий рядок програли Італії (32:45).

У цей же день за медалі світової першості у командному розряді змагалися шаблісти.

Збірну України представляли Олексій Стаценко, Юрій Цап, Дмитро Пундик та Андрій Ягодка, які стали 13-ми.

В 1/16 фіналу турнірної таблиці українські шаблісти обіграли Аргентину (45:37), проте далі не впоралися з Іраном (34:45).

У боротьбі за 9-16 місця Цап, Ягодка, Стаценко та Пундик програли США (43:45), а потім перемогли Гонконг (45:31) і Великобританію (45:43).

Нагадаємо, Харлан виграла Кубок світу-2018 з фехтування.