Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вікенд Формули-1 буде переформатовано за прикладом MotoGP

  • Розсилка
  Вікенд Формули-1 буде переформатовано за прикладом MotoGP

  Гоночна серія GP3 зникне після сезону 2018 року. Її замінить чемпіонат Формули-3.

  Молодіжна гоночна серія GP3, швидше за все, зникне після сезону 2018 року. Її замінить глобальний чемпіонат Формули-3.

  За інформацією Motorsport.com, FIA продовжує працювати над впровадженням єдиного універсального класу Формули-3 та нового міжнародного чемпіонату Ф-3, який об’єднає існуючі серії Євро Ф-3 та GP3.

  Одночасно планується створити регіональну Формулу-3, яка, вірогідніше за все, замінить чинну концепцію Ф-3 Lights і стане другим рівнем цієї категорії.

  Під час Гран Прі Італії технічний делегат FIA Чарлі Вайтінг в інтерв’ю Motorsport.com прокоментував можливість створення у Формулі-1 структури, подібної до MotoGP/Moto2/Moto3.

  «Саме цього ми і прагнемо, - зазначив він. – У нас є Ф-1/Ф-2 як частина цієї схеми, і, сподіваюся, у 2019 році ми зможемо додати до них Ф-3».

  За повідомленнями джерел, нещодавно у Женеві відбулася зустріч Вайтінга із представниками команд Формули-3, на якій обговорювався новий напрямок розвитку цієї категорії.

  Схоже, що пелотон міжнародної Ф-3 буде складатися із 27 болідів – по три на кожну команду. В цілому зустріч пройшла позитивно.

  Джерела свідчать, що незабаром FIA оголосить тендер н виробництво шасі нової серії, яке разом із блоком електроніки буде доступне за ціною у 110 тисяч євро.

  Це співпадає з ціною нинішнього прокатного боліда Ф-3 Dallara, оренда якого коштує майже 116 тисяч євро, але без електроніки.

  Боліди регіональної Ф-3, за попередньою інформацією, будуть подібні до тих, що братимуть участь у світовому чемпіонаті, але їхня конструкція буде спрощена в певних зонах: аеродинаміці, підвісці, амортизаторах тощо.

  Джерела повідомляють, що японський чемпіонат Ф-3 - наразі єдиний, крім європейського, який керується регламентом FIA - ймовірно, буде проводитись за чинними правилами до 2020 року.

  Наразі перегони європейського чемпіонату Ф-3 проводяться як підтримка етапів DTM, але після реструктуризації, схоже, ці гонки будуть проводитися у рамках вікенду Формули-1.

  Джерело: ua.Motorsport.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ