Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Власники Формули-1 розмірковують над скасуванням п’ятничних практик

  • Розсилка
  Власники Формули-1 розмірковують над скасуванням п’ятничних практик

  Недільний формат вікенду не змінюватиметься

  Власник Формули-1 компанія Liberty задля збільшення кількості гонок у календарі розглядає можливість відмови від вільних заїздів у п’ятницю.

  В Остіні спортивний бос Формули-1 Росс Браун розкрив плани щодо запровадження 25-гоночного календаря. Liberty розглядає можливість відмовитись від п’ятниці, аби отримати додатковий важіль впливу на команди.

  Проте він визнав, що ідея дводенного вікенду може зашкодити намаганням організаторів етапів дати вболівальникам щось більше.

  Адже кілька європейських Гран Прі цього року розширили формат вікенду до чотирьох днів, як це роблять в Австралії, де в четвер проводять гонки підтримки.

  За словами Брауна, вони з радістю розглянуть найрізноманітніші можливості, адже ще досі шукають правильне рішення щодо формату.

  «Гадаю, за такої кількості гонок важлива їхня якість. Немає сенсу збільшувати кількість перегонів, якщо вони неякісні. Місце проведення, тип траси, потенційна яскравість перегонів – все це нам дуже важливе», - сказав він.

  «Зі збільшенням кількості гонок у команд виникають суттєві проблеми з логістикою. Для вирішення цього поміж іншого ми розглядаємо зміну формату вікенду, щоб побачити, чи зможемо ми щось змінити задля логістичного поліпшення етапів. Тому ми відкриті для розвитку», - додав Браун.

  Росс наголосив, що недільний формат вікенду не змінюватиметься.

  «Вважаю, що дуже важлива недільна гонка. Ніхто не збирається її змінювати. Але запитання, чи потрібно ганятися в п’ятницю, залишається невирішеним», - підкреслив він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ