Ярмоленко забив третій гол в англійській Прем’єр-лізі (відео)

Андрій Ярмоленко роззабивався
UA-Футбол

Українець відкрив рахунок у матчі з «Борнмутом»

Український вінґер Андрій Ярмоленко забив третій м’яч у поточному сезоні англійської Прем’єр-ліги.

На десятій хвилині екс-динамівець, який виступає за лондонський «Вест Гем Юнайтед», відкрив рахунок у виїзному матчі з «Борнмутом». Ярмоленко отримав передачу від Себастьяна Алле і влучно пробив метрів з десяти з ударної лівої.

Правда, всього через дев’ять хвилин «Борнмут» відігрався – відзначився норвезький нападник Джошуа Кінґ.

Матч у підсумку завершився 2:2. На початку другого тайму господарі завдяки голу Каллума Вілсона вийшли вперед. «Молотобійці» відігралися на 74-й хвилині - відзначився Арон Крессвелл.

Після цієї нічиєї «Вест Гем Юнайтед» з 12-ма очками йде третім після «Ліверпуля» і «Манчестер Сіті». «Борнмут» має 11 очок і йде сьомим.

Нагадуємо, що тренер збірної України Андрій Шевченко викликав Ярмоленка на найближчі матчі відбірної кампанії Євро-2020.