Як «Шахтар» втратив перемогу у матчі Ліги чемпіонів з «Ліоном». Відео ключових моментів

Фото ФК «Шахтар»

Французька команда відігралася з 0:2

Донецький «Шахтар» займає третє сходинку у своїй групі після другого туру Ліги чемпіонів сезону-2018/19.

«Помаранчево-чорні» вдруге зіграли у результативну нічию, цього разу з «Ліоном» у Франції – 2:2.

Підопічні Паулу Фонсеки вели по ходу зустрічі 2:0, проте у другому таймі втратили перевагу.

«Гірники» мали реальний шанс на те, щоб вирвати перемогу. На 90-й хвилині Кайоде завершував ударом пас партнера. Воротар не міг нічим допомогти «Ліону», проте його врятувала поперечина.