Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Історії, народжені поезією. Плейбек-перформанс (прес-конференція)

  трансляція
  • Розсилка
  Історії, народжені поезією. Плейбек-перформанс (прес-конференція)

  Вистава відбудеться 15 квітня у музеї Тараса Шевченка

  Сьогодні, 12 квітня, о 13:00 в ІА «Главком» відбудеться прес-конференція «Історії, народжені поезією. Плейбек-перформанс».  Запрошені гості:

  • Вайнілович Наталія, співоргаізаторка інклюзивної студії імпровізації «Далі Буде», ведуча плейбек-театру «Поза Часом», організаторка Міжнародного інклюзивного театрального Фестивалю «АРТ-Плейбек. Разом»;
  • Тамара Наук, Координатор проектів та керівник театральної студії БТ «Джерела», завідувач відділення денного перебування в Центрі трудової реабілітації людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень.

  Учасники прес-конференції розкажуть про спільний захід, під час якого відбудеться виступ Інклюзивної театральної студії «Далі буде» разом з Київським плейбек-театром «Поза часом». Актори будуть грати історії глядачів як відгук на вірші Тараса Шевченка, прочитані в тому числі і жестовою мовою.
  Проект реалізовується у співпраці з благодійним товариством «Джерела». Інформаційний партнер проекту – ІА «Главком».

  Мета заходу: новий погляд на вірші видатного українського письменника через призму особистих історій глядачів та художні образи, що народжуються в плейбек-імпровізації під час гри акторів та створення інклюзивного простору, доступного для різних соціальних груп.

  Дивіться прес-конференцію тут:

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ