У Вінниці п’яні педагоги до втрати свідомості забили гостя з ОАЕ і його неповнолітнього сина

У Вінниці п’яні педагоги до втрати свідомості забили гостя з ОАЕ і його неповнолітнього сина

Хулігани потім намагалися обдурити поліцію тим, щоб вони нібито безробітні

У Вінниці в лікарні опинились гості з Еміратів – батько та його неповнолітній син. Потерпілі стверджують, що на вулиці на них накинулись двоє п’яних чоловіків.

«У мене ніс поламаний, зуби, мозкова травма – голова болить. Били по спині, по руці», - розповів потерпілий Ферас Аль Хурані. Що саме так його зустрінуть в Україні, гість з ОАЕ аж ніяк не очікував – лікарнею закінчився для нього похід по морозиво. «Пошкодження лицьового черепа і в тому числі зубів», - констатував нейрохірург Олександр Російчук.

З Еміратів Аль Хурані приїхав кілька днів тому разом з дружиною-українкою. З собою подружжя узяло своїх трьох дітей. То був звичайний день: батько з синами прямували до мережі фаст-фуду. «Ці двоє вийшли, щось їм не сподобалося те, що дитина сидить на землі, почали триповерховим матом дитину сварити», - розповіла дружина потерпілого Олена Полякова. На чоловіка накинулись, бо він заступився за дитину. Старший син благав у перехожих про допомогу, але марно. «І от коли чоловік лежав без свідомості на асфальті, дитина підійшла і нахилилася над ним. За що дитина і отримала», - каже Полякова про струс мозку свого сина.

Нападників затримали на місці. На допиті чоловіки заявили, що ніде не працюють, але слідчі з’ясували, що обидва – педагоги. Один викладає іноземну мову у середній школі, другий працював у школі спортивній. «Дані особи були в стані алкогольного сп’яніння, їм було запропоновано пройти медичне освідування, але вони відмовилися», - розповів керівник слідчого відділу Максим Рижов.

Журналістам вдалося розшукати обох педагогів, але вчитель фізкультури спілкуватися категорично не схотів і втік від телекамери. А от викладач іноземної мови попросив не показувати обличчя і заявив, що насправді то він постраждалий. З його слів, дітей іноземця він не чіпав, а батька їхнього бити не збирався – лише зробив зауваження. «Зробив зауваження мій товариш щодо куріння в неналежному місці. Він не відреагував. Далі я спробував вибити цигарку йому невдало, він перейшов в атаку – кидок, я падаю на асфальт. Я завдав кілька ударів, він не давав піти», - переконує вінницький учитель.

У міському департаменті освіти після інциденту справжній переполох, там розпочали службове розслідування. «Я думаю, що такий педагог не повинен працювати в школі, якщо він це дозволяє навіть у вільний від роботи час», - вважає заступник директора департаменту освіти Ірина Божок. Тим часом дружина постраждалого звернулася до головного муфтія України, котрий не виключає, що напад стався через етнічну неприязнь. Утім зазначає, що в Україні таки випадки поодинокі. «З Вінниці ми раніше таких випадків не чули. Не отримували, там є мусульманська громада, вона невелика. Я думаю, що державні органи мають довести справу до логічного завершення», - пояснив Саід Ісмагілов.

У поліції розпочалИ провадження, за хуліганство педагогам загрожує п’ять років за ґратами. Сам потерпілий нині переймається не за себе, а за дружину, котру хоче вберегти від хвилювань. Вона вагітна, носить четверту дитину.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: