У ст. 35-1 ЗУ «Про вибори Президента України» міститься відсилочна норма до ч. 3 ст. 7 ЗУ «Про Державний реєстр виборців» та до постанови ЦВК № 893 від 13.09.2012 року, які встановлюють порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси.
Ми на порозі розгляду чергового інструменту, який загрожує державності. Особливий статус сам по собі є узаконенням російської окупаційної влади на сході України
Розмірковуючи стосовно механізму проведення виборів на окупованих територіях Донеччини та Луганщини, було питання, яке мене особливо інтригувало – ну проведуть вибори, виберуть голів сільрад та мерів, депутатів місцевих рад – і що?
Майже 2 роки в країні йде війна, яку ми досі називаємо АТО, а окуповані території сором’язливо фігурують у законодавстві України як «окремі райони Донецької та Луганської області». Росія почала гібридну війну, Україна натомість симулює гібридний мир.
Країна трудилася 24 роки за радянським Кодексом законів про працю, який був прийнятий в 1971 році. Наприкінці 24-го року Верховна Рада прийняла в першому читанні новий Трудовий кодекс. Після другого читання (а це можливо впродовж місяця) старий кодекс втратить чинність.
Намагалася захистити життя та здоров’я суддів – переконати відправити у відставку суддів вищої інстанції без права обіймати посаду в подальшому і перепризначити хоча б суддів апеляційних судів і київських судів першої інстанції.
Здійснюється шалений тиск на народних депутатів з боку міжнародної спільноти для того, щоб «ДНР» і «ЛНР» отримали особливий статус в НАШІЙ Конституції.
Поточна ситуація з судами в Україні є прямим наслідком того, що усі без винятку Президенти докладали зусиль до того, щоби створити повністю залежну від них судову систему.
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie