Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Як Франція плюнула в обличчя України

  • Якуб Чермінський
  • Розсилка
  Як Франція плюнула в обличчя України

  Сучасним обличчям Франції стала жінка, життєвим досягненням якої стало плюндрування Хреста

  В рамках зусиль, направлених на залучення України до сферу впливу Європейського Союзу, Франція внаслідок дій свого, швидше за все, дуже вільно мислячого президента, вирішила плюнути Україні в обличчя. І, в принципі, нікого це не здивувало, ба, навіть особливо не обурило.

  Сучасним обличчям Франції стала жінка, життєвим досягненням якої стало плюндрування Хреста, що вшановував пам'ять жертв Голодомору в Україні.

  У 1932 – 1933 роках внаслідок політики СРСР від голоду померло щонайменше три, а за іншими оцінками майже сім мільйонів людей, які тоді проживали на території нинішньої східньої та центральної України. Треба назвати цю трагедію її справжнім іменем – це був Холокост.

  На вшанування жертв Голодомору у Києві було встановлено 13-метровий Хрест. Це дуже не сподобалось Інні Шевченко, жінці, що приховує в маленьких грудях велику відвагу оскверніння релігійних символів і плюндрування та наругу пам’яті загиблих. Тому прийшла Шевченко з бензопилою, прихопивши телеоператора, і знявши бюстгальтер спиляла Хрест на зловтіху людям позбавленим здатності думати і переживати.

  Пізніше Шевченко показала, що відважною буває лише на показ, бо коли українська держава оголосила, що робитиме висновки, жінка одягла бюстгальтер і втекла до Франції.

  Франція – це країна, яка славиться своєю любов’ю до свободи (про що конкретно і на власній шкірі переконалися алжирці), відтак Шевченко, напевно, прекрасно почуває себе на березі Сени.

  Тепер вона стала офіційним символом Республіки! Соціалістичний президент Франсуа Олланд обрав нову марку з портретом Маріанни. Маріанна має обличчя Інни Шевченко. Автор поштової марки Олів’є Сіаппа (Olivier Ciappa) стверджує, що якби Маріанна була живою, вона б однозначно стала активісткою Femen.

  «Дорогі фашисти, націоналісти, гомофоби і екстремісти Франції, тепер, коли захочете відправити листа, муситимите полизати мою дупу!» - так цей факт прокоментувала Інна Шевченко.

  Франсуа Олланда вітаємо з величезною уявою, Франція вітає президента, а Інні Шевченко заздримо за клас і стиль.

  На завершення коротка розумова вправа. Уявімо собі, що натхненником для образу Республіки стає чоловік, який знищив пам’ятник жертвам злочинів німців проти євреїв.

  Цю вправу пропоную прихильникам Femen і усім французам, від імені яких розумний вибір здійснив Франсуа Олланд.

  А що українці? Нічого, повинні будувати сильну державу, аби хтось захотів з ними рахуватися…

  За матеріалом Wprost.pl переклав Володимир Олійник

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Вадим Денисенко
  Вадим Денисенко

  Народний депутат України (БПП)

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  Богдан Яременко
  Богдан Яременко

  Голова правління «Майдан Закордонних Справ»

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат, «Батьківщина»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ