Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ми живемо в країні-«маршрутці»

  • Богдан Бенюк
   Народний депутат України
  • Розсилка
  Ми живемо в країні-«маршрутці»

  Проблема дотримання прав людини є болючою для нашої держави.

  Проблема дотримання прав людини є болючою для нашої держави. Те, що зараз відбувається в Україні, на жаль, не дає підстав для оптимізму.

  Треба боротися і відстоювати свої права – тільки так зможемо змусити владу зважати на громадянські права і свободи. Українці заслуговують на цивілізовані умови життя

  Нині бідність нависла над українцями, люди постійно перебувають у пошуках кращої долі, у пошуках нормальної роботи. Як приклад – київський вокзал чи будь-яке інше місце масового скупчення людей. Всюди бачимо велику кількість людей, які шукають роботу, перебиваються в пошуках кращої долі, готові їхати будь-куди, проте іноді люди навіть не в змозі придбати квитка, або ж вистоюють довжелезну чергу, а квитка для них попросту не залишається. На жаль, живемо в країні-"маршрутці", яка рухається розбитою дорогою в засніжену зиму і шукає кінцеву зупинку. Але попри це, українці постійно рухаються в пошуках праці.

  Люди у своїй державі мають бути захищені, а для цього потрібно всім разом боротися за свої права. Днями я потрапив у дитячу лікарню і побачив дітей, хворих на рак. Це жах, у яких умовах перебувають на лікуванні діти та їхні батьки в столиці європейської держави! Там я зрозумів, що важливо не просто говорити, а бачити очі хворої дитини. Бо як каже українська приказка, "очі не бачать – серце не болить".

  Тому треба розплющити очі й відкрити душу, бо наші душі – ранені. На жаль, довкола – масова бідність на противагу надвеликим статкам олігархів. Тому треба разом, міцно взявшись за руки, воювати за свої права, бо іншого шляху немає.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Сергій Фурса
  Сергій Фурса

  Спеціаліст відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital

  Павло Казарін
  Павло Казарін

  Журналіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ