рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Терористи штурмують наші позиції

  • Віталій Дейнега

   Волонтер

  • Розсилка
  Терористи штурмують наші позиції

  В останню добу в АТО було серйозне загострення в зоні роботи 58-ої бригади.

  Це напрямок від Трьохізбенки, Кримського і до Жолобка. Працювала сепаратистська артилерія і були штурми наших позицій. Серед наших втрат мені відомо про трьох загиблих і не менше трьох поранених. Але позиції на місці, бій закінчився о 7-ій ранку.

  Другий напрям, де цієї ночі було спекотно — це зона 92-ої бригади — Мар'янка і Красногорівка. Там була спроба вибити військових з кількох наших позицій, працювали міномети, самохідна артилерійська установка і піхота сепаратистів. Теж невдало і теж із великими втратами з їхнього боку. Хоча у нас по цьому напрямку троє загиблих.

  По іншим напрямкам відносно спокійно. Хоча в районі Широкіно теж стріляли, просто не було настільки гострих подій, як на попередніх напрямках. Ще були досить жорстокі бої в районі Пісків.

  З чим пов'язаний такий штурм терористів? У Красногорівці спроба штурму і вибиття нас із наших позицій для мене виглядає дивно. Взяти Красногорівку такою кількістю зброї як застосували терористи — не можна. Так само як і вибити нас із кількох позицій. Тим більше, що вони понесли значно більші втрати ніж ми. Тому в чому був задум такого наступу — незрозуміло. Два роки тому ми мали подібний штурм Мар'янки, коли сепаратисти вибили нас із одної-двох позицій, але ціною колосальних втрат зі свого боку. Зараз теж схожа історія. Правда, у них не вийшло забрати наші позиції, але зате маємо втрати серед наших військових.

  У терористів втрати у рази, бо вони наступали, а ми відстрілювалися. На наших трьох загиблих у терористів приходиться більше десяти.

  Джерело: Обозреватель

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Ігор Ніколаєв
  Ігор Ніколаєв

  Російський економіст

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ