Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хто і для чого розпускає чутки про «підйом фашизму в Україні»

  • Ігор Луценко

   Народний депутат, «Батьківщина»

  • Розсилка
  Хто і для чого розпускає чутки про «підйом фашизму в Україні»

  Концепція «миру» нинішньої влади – це підготовка капітуляції

  Спостерігаю, що ліві видання об’єдналися з проросійськими на кшталт «Страни» в своїй критиці правих та правоцентристів. Звучать одні і ті ж тези. Що націоналізм – це екстремізм і, відповідно, маргінес. Що громадяни НЕ МУСЯТЬ самостійно захищатися від росіян та бандитів, а мають винятково чекати на те, коли неспроможна державна машина здобуде відповідну здатність, а до того – зась рипатися! Мовляв, захистом Батьківщини та Закону мають займатися спеціально уповноважені люди, а народ – народ мусить сидіти і спостерігати.
  В парламенті немає жодної фракції націоналістів. Але тим не менш, про «підйом фашизму в Україні» (або схожі приглушені пропагандистські тези) ми чуємо повсюдно, від непопулярних грантових медіа і до мейнстрімових промосковських.  Це злагоджене залякування обивателя заглушає голос, яким говорить український досвід столітньої національно-визвольної боротьби. Голос говорить нам про необхідність рішучої протидії російській експансії всередині України, і підготовки до масованого мілітарного спротиву російській агресії ззовні. 
  Врешті, голос стверджує, що концепція «миру» нинішньої влади – це є підготовка капітуляції.
  Мені це нагадує роки перед гарячою фазою Другої світової. Тоді Гітлер і Сталін уже розпочали свої загарбання. А єврейські націоналісти, зокрема, Володимир Жаботинський, уже в 1939 році пропонували Англії і США створення Єврейського Легіону з 200-300 тис. бійців. 
  Націоналістам у відповідь затикали рота. Англійці погрожували Жаботинському, що візьмуть у заручники його сина Арі, який тоді жив у Палестині, щоб батько «не наробив дурниць» і не надумав опиратися Гітлеру.
  Заборони і обмеження опиратися Путіну мають місце і сьогодні – з боку нашої влади та з боку багатьох західних країни, починаючи від Мінських угод, і закінчуючи юридичною бездіяльністю в питаннях захисту українських портів від блокади російським флотом.

  Джерело: блог Ігоря Луценка

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Ігор Ейдман
  Ігор Ейдман

  Соціолог

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  Ігор Луценко
  Ігор Луценко

  Народний депутат, «Батьківщина»

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Костянтин Боровой
  Костянтин Боровой

  Російський політик

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ