Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Путін грає в гру з нульовою сумою

  • Віктор Каспрук

   політолог

  • Розсилка
  Путін грає в гру з нульовою сумою

  Останнім часом знову зросла кількість прогнозів щодо того, що Путін наважиться на відкриту війну з Україною і не тільки

  Росія дійсно демонстративно нарощує військові сили на кордоні з Україною. Але Путін вагається, адже розпочавши відкриті польові операції він назавжди втратить ті явні і величезні переваги, які дає йому, така мила його серцю «розвідника» і лицеміра, тактика гібридної війни.

  Де він може довгий час, все заперечуючи, розхитувати зсередини не тільки Україну, а й всю Європу до їх можливого падіння і капітуляції.

  При цьому, він вірить, що це саме той шлях, який приведе до успіху. А відкриті військові дії відразу ж поставлять хрест не лише на «Північному потоці-2», а й на багатьох інших проектах Путіна.

  Санкції відразу стануть на порядок вищими. І Путін всього цього побоюється, оскільки економіка і фінансова система країни можуть обвалитися дуже різко і серйозно.

  Тому не можна виключати в найближчий час – активізації гібридної війни в усіх напрямках і посилення впливу на виборчий процес в Україні.

  Коли Москва, через своїх численних агентів, буде продовжувати розхитувати, розколювати і дестабілізувати українське суспільство.

  Путін хоче довести своїм сусідам, що він перетворить їхнє життя на пекло, якщо вони не приймуть його умови «співіснування» з Російською Федерацією.



  Але застарілі ідеї імперськості і концепція «великої держави» не спрацьовують. Оскільки в те, що Росія стала «наддержавою», крім Москви ніхто не вірить.

  Якби Російська Федерація була належним чином керована, то володіючи такими величезними природними ресурсами і покладами енергоносіїв, вона, мабуть, мала б економіку і технологічну базу, яка б конкурувала, якщо б не була рівною Заходу.

  Але ні. Росіяни вважають за краще, щоб їхньою країною керувала особа з якостями Путіна. Корумпований і деспотичний диктатор-авантюрист з КДБ став могильщиком Російської Федерації.

  Росія має чисельні збройні сили та величезну кількість озброєнь. Танки, бойові літаки, атомні підводні човни і балістичні ракети, але незважаючи на все це Росія слабка.

  Радянський Союз мав ще більшу військову силу, ніж Росія має сьогодні чи буде мати в найближчому майбутньому, та все це жодним чином не стримало розпад комуністичної системи.

  Яка користь для вас, якщо ви володієте потужною і руйнівною зброєю, яку здатні використовувати назовні, коли всередині вашого державного тіла виник рак, що все пожирає.

  Це стосується сьогоднішньої Російської Федерації, так і колишнього СРСР.
  Рак, який з’їдає російське державне тіло, – це реваншизм, деспотизм, корупція та ігнорування верховенства права.

  Пітерська мафія, що опинилася в керівництві величезної країни, неспроможна конкурувати з лідером вільного світу – США.

  А вивезені і вкладені в західні банки вкрадені в народу кошти, роблять її очільників дуже вразливими перед американським і європейським правосуддям.
  Оскільки тільки наївні і малоосвічені путінські подільники, могли собі вбити в голову, що про всі їхні таємні рахунки ніхто не дізнається.

  Незважаючи на те, що Росія зараз має військову силу, поки Росією буде керувати такий самозакоханий і корумпований диктатор, як Путін, Росія завжди буде слабкою і неконкурентоспроможною.

  Путін грає в гру з нульовою сумою. У нього немає ніяких шансів виграти у спровокованому Кремлем протистоянні з Сполученими Штатами і Європою.
  А всі сподівання на те, що під тиском Москви, Захід відступиться від своїх основоположних принципів, є лише небезпечними ілюзіями, котрі тільки пришвидшують крах путінського режиму.

  Джерело: блог Віктора Каспрука

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Олексій Голобуцький
  Олексій Голобуцький

  Заступник директора Агентства моделювання ситуацій

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Ірина Фріз
  Ірина Фріз

  Міністр у справах ветеранів

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ