Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стрілянина і вибухи в Керчі: дивні моменти, які вигідні лише одній стороні

  • Костянтин Машовець

   Координатор групи «Информационное сопротивление»

  • Розсилка
  <span>Жителі Керчі несуть квіти до місця трагедії в політехнічному коледжі</span> - Стрілянина і вибухи в Керчі: дивні моменти, які вигідні лише одній стороні
  Жителі Керчі несуть квіти до місця трагедії в політехнічному коледжі
  Фото: EPA/UPG

  Про бійню в Керчі

  Незаконна російська влада в окупованому Криму кваліфікує бійню в Керчі як масове вбивство. Однак у української і російської громадськості виникають запитання щодо того, чи міг 18-річний Владислав Росляков за кілька хвилин вбити два десятки людей і поранити більше 70-ти. В Керчі однозначно не обійшлося без спецслужб РФ.

  20 загиблих (за останніми даними вже 21 загиблий) і 73 постраждалих - цей юнак мав володіти певними специфічними навичками, характерними для диверсанта, добре підготовленого терориста. Мені це здається трохи незвичним...

  Тут причетні спеціальні служби Російської Федерації - це однозначно. Якою мірою і як саме - мені важко сказати, але з інформаційного супроводження цього випадку з боку РФ і наявності цих невідповідностей відчувається, що вони явно причетні.

  Не знаю, навіщо їм це знадобилося. Є різні версії. Одна з них - що проявилося протистояння між російськими спецслужбами. Є версія про те, що це цілеспрямована акція, щоб знизити протестний потенціал і можливості росіян - навіть заборонити продаж зброї або посилити заходи з контролю (зброї) серед населення.

  Все трохи проясниться, коли з'являться перші результати слідчих дій або коментарі російських офіційних осіб. Поки ж можна тільки гадати. Але історія про те, що це підліток-маніяк-одинак - вона не зовсім вкладається в те, що відомо.

  Джерело: Апостроф

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ