Михайло Басараб політолог, активіст Руху опору капітуляції

Росія вкотре намагається розколоти українське суспільство

Віктор Медведчук дав інтерв'ю російським журналістам
фото: СБУ

Пам‘ятайте наше головне завдання на інформаційному фронті: «Закрий пельку Кремлю»

Медведчук знову щось вякнув для російської пропаганди про якесь політичне «двіженіє» за мир. Цей покидьок так само видав, що в Україні багато прихильників цього «двіженія». Азаров днями ще раз бовкнув про якийсь уряд.

Це означає, що Кремль наполегливо пробує повторити спробу колоти українське суспільство, як це робилося з 2014 року. Дивлячись на боротьбу української нації тепер, можемо стверджувати, що реалізувати задум у них не вийшло. Але багато в чому публічна діяльність проросійської мережі у попередні роки війни мала успіх.

На що важливо звернути увагу зараз. Звичайно ж, на інформаційне поле. Кремлю не вдасться реалізувати задум з насаджуванням в Україні «руху за мир з агресором», якщо у них не буде доступу до засобів поширення інформації на масову аудиторію. Йдеться передусім про телебачення і соціальні мережі. Якщо усі ми разом будемо виловлювати оці «паростки» і нейтралізувати їх на старті, то російський бур‘ян тут не проросте.

Пам‘ятайте наше головне завдання на інформаційному фронті: «Закрий пельку Кремлю».

Читайте також:
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: