Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дуже скоро ми побачимо, що Майдан переміг

  • Валерій Пекар

   Бізнесмен

  • Розсилка
  Дуже скоро ми побачимо, що Майдан переміг

  Останніми днями в інформаційному полі дуже багато розмов про необхідність створення потужного громадського руху, який акумулював би енергію Майдану й охопив собою всю Україну.

  Останніми днями в інформаційному полі дуже багато розмов про необхідність створення потужного громадського руху, який акумулював би енергію Майдану й охопив собою всю Україну. Про це говорить вже критична маса людей. Здається, питання лише в тому, хто підніме прапор і що на ньому буде написано.

  Сотні тисяч людей по всій країні вийшли на майдани. Вони вийшли не лише за євроінтеграцію, більшість із них — не за партійні гасла. Вони виступають насамперед за нову країну, в якій хочуть жити. Країну без корупції, насильства і приниження. Країну, в якій влада служить громадянам і прислухається до них. Країну, в якій кожному гарантовані безпека, справедливість і право на розвиток.

  Громадяни розуміють, що навіть повна зміна облич у владі за умови збереження старої системи не дасть нової якості життя і політики. Такі зміни не можна вважати перемогою Майдану. Вочевидь, потрібно докорінно змінювати політичну систему. Але цієї мети неможливо досягти зсередини, якщо ти — частина системи. Адже політичні партії, що бажали змінити систему, були нею поглинені. Отже, цю систему можна змінити лише ззовні. Тому новостворений широкий громадянський рух не повинен бути політичною партією, не має боротися за владу. Він покликаний тиснути на всіх політиків, які борються за владу, аби ті дотримувалися курсу на нову країну, що відповідає цінностям Майдану. Це і буде справжня перемога Майдану.

  Новий громадянський рух об'єднає всіх, хто не прагне потрапити до влади, але бажає жити в нормальній країні. Таких серед нас більшість — це ми і наші друзі, наші колеги та сусіди. Нам не потрібні посади і слава, ми хочемо іншого — змінити країну. Ми знайдемо один одного в кожному місті, в кожному селі, в кожному будинку. Нас дійсно багато, і Майдан навчив нас головному — не чекати доброго царя, а брати відповідальність і робити справу самому. Маленькі кроки кожного з нас утворять разом величезний шлях до нової країни, для нас та наших дітей. Кілька годин громадської роботи на тиждень від кожного з нас — це потужний ресурс, з якого проросте нова країна. Це великий потік, в якому вже працюють десятки і сотні громадських організацій, тисячі людей, просто роблячи те, у що вони вірять.

  Ми піднімаємо прапор громадського руху. На цьому прапорі будуть написані головні слова, які відображають мрію кожного свідомого українця. Ми піднімаємо прапор громадського руху «НОВА КРАЇНА». Дуже скоро навколо цього прапору збереться мільйон людей. І ми побачимо, що Майдан переміг.

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Ярослав Коцюба
  Ярослав Коцюба

  Експерт-релігієзнавець

  Сергій Тихий
  Сергій Тихий

  Журналіст

  Дмитро Корнійчук
  Дмитро Корнійчук

  Президент Центру інноваційного консалтингу «КДА»

  Єпископ Євстратій (Зоря)
  Єпископ Євстратій (Зоря)

  Секретар Священного Синоду УПЦ КП

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ