Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Милованов: Для того, що бути кращим, потрібно писати доноси швидше за своїх опонентів

  • Розсилка
  На вершині харчового ланцюга місць менше, ніж людей і тому потрібно чітко знати, хто ваш перший конкурент - Милованов - Милованов: Для того, що бути кращим, потрібно писати доноси швидше за своїх опонентів
  На вершині харчового ланцюга місць менше, ніж людей і тому потрібно чітко знати, хто ваш перший конкурент - Милованов

  Для руху кар'єрними сходами вгору, потрібно чітко визначити конкурента і «зжерти цю людину» - економіст

  Новообраний міністр економічного розвитку і колишній викладач економіки Тимофій Милованов на своїх лекціях вчив, що для руху кар’єрними сходами вгору потрібно писати доноси швидше за своїх опонентів.

  Про це Милованов говорив на своїй лекції «Теорія гри для економістів» оприлюдненої у Facebook.

  За словами Милованова, для того, що бути кращим, потрібно вміти чітко визначити конкурента і «зжерти цю людину».  Милованов вчив, щоб підтримувати дисципліну потрібно «10% людей у системі покарати, щоб всі інші боялися».

  «Ви намагаєтеся дістатися гори кар’єрними сходами, намагаєтеся дістатися вершини харчового ланцюга. Там місць менше, ніж людей і тому потрібно чітко знати, хто ваш перший конкурент і прибрати його. І у кого є це розуміння, той буде ефективний на вершині», - говорить Милованов.

  За словами колишнього викладача економіки, дряпання кар’єрними сходами може з боку виглядати, «як несправедливість і якийсь парадокс, але насправді неважливо, які правила ви порушуєте».

  «Це така гра. Всі кожен день намагаються вбити одну людину», - стверджував на своїй лекції теперішній міністр.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ