рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Письменник Шкляр: Мовні квоти принизливі для нас. Потрібна тотальна українізація

  • Розсилка
  Василь Шкляр - Письменник Шкляр: Мовні квоти принизливі для нас. Потрібна тотальна українізація
  Василь Шкляр

  На думку Шкляра, саме під час війни ми «маємо право стати самими собою»

  Мовні квоти на радіо і телебаченні — це принизливо для України, українські засоби масової інформації мають повністю перейти на державну мову. Таку думку висловив один із найвідоміших письменників України Василь Шкляр в інтерв’ю «Главкому».

  «Це квотування є принизливим для нас. Воно свідчить, що нація ще слабка. Не є дорослою. Повинна бути тотальна українізація без всіляких озирань і побоювань. Кажуть, що точиться війна, що нині це питання не на часі. Але я вважаю, що, навпаки, якраз під час війни з Росією ми маємо не тільки моральне, але й священне право стати самими собою, відновлювати історичну справедливість, повертати мову в абсолютно усі сфери життя», — сказав письменник.

  Тим ж часом Шкляр зазначає, що, звісно, до якихось певних зрушень квотування призвело.

  «Можливо, я не такий спостережливий, але мені кажуть, що на радіостанціях відчутний зсув у бік свого, нашого, рідного. Завдяки тому ми знаємо більше співаків, молодих талановитих гуртів», — сказав Шкляр.

  Повну версію інтерв’ю читайте тут: Василь Шкляр: Людина, яка розмовляє російською у нашій державі, завжди буде російським підданим

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ