Правила користування матеріалами Інформаційного агентства «Главком»

  • Розсилка

  Шановні колеги по медійному простору!

  Безумовно, кожен із нас зацікавлений у максимально швидкому поширенні інформації, а також у зростанні рейтингу й розвиткові електронних видань. Працюючи в спільному інформаційному полі, не забуваймо, що Інтернет-ресурси можуть розвиватися лише за підтримки й поваги до роботи одне одного.

  Сайт «ГЛАВКОМ» (GLAVCOM.UA), підтримуючи добросусідські стосунки з колегами по медійному простору, пропонує свої інформери (як загальний, так і тематичний), стрічки заголовків з анотаціями статей, а також інші види й форми інформаційної співпраці.

  Зв'язавшись із технічною службою сайту «GLAVCOM.UA» і домовившись про умови, колеги й партнери матимуть можливість адаптувати експортовані матеріали до особливостей дизайну їхніх сайтів.

  Для колег і партнерів, що виявили  зацікавленість щодо використання інформації сайту «GLAVCOM.UA» на інших умовах, існує низка обов'язкових правил:

  • ·Інформація всіх розділів сайту «GLAVCOM.UA» може бути використана без попереднього повідомлення Адміністрації сайту, однак із зазначенням повного прямого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на відповідний матеріал на сайті «GLAVCOM.UA».
  • ·Інформація з категорії «Статті» всіх розділів сайту «GLAVCOM.UA» може або цитуватися із зазначенням повного прямого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на відповідний матеріал на сайті «GLAVCOM.UA» або виключно з дозволу Адміністрації сайту.
  • ·Дозволяється експортувати преамбулу або перший абзац статті із зазначенням повного прямого посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на відповідний матеріал на сайті «GLAVCOM.UA».
  • ·Матеріали, позначені як «Реклама», публікуються на правах реклами. Адміністрація сайту не відповідає за достовірність та зміст інформації, опублікованої в рекламних оголошеннях, розміщених на сайті «GLAVCOM.UA». Відповідальним за невиконання встановлених чинним законодавством вимог щодо змісту реклами на сайті є рекламодавець.
  • ·Логотип «GLAVСOM» і «GLAVCOM.UA» - зареєстрований товарний знак, відповідно до чинного законодавства.
  • ·Загальне правило: При повному або частковому використанні інформації повне пряме посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на відповідний матеріал на сайті «GLAVCOM.UA» є  обов'язковим.

  Інформацію щодо співпраці в медійному просторі, обміну стрічками, інформерами, посиланнями й даними  можна отримати в Адміністрації сайту «GLAVCOM.UA».


  * Публікацію всіх авторських матеріалів та відеороликів «Главкому» дозволено тільки за умови прямого лінка на сайт. Для інтернет-видань обов'язковим є розміщення прямого, відкритого для пошукових систем лінка в першому абзаці на конкретну новину, статтю чи відео.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ