Черговий київський міст може впасти на голови киян. Фоторепортаж

  Шляхопровід, на який не можна дивитися без жалю
  Шляхопровід на Либідській площі було побудовано всередині 20-го століття. Він з’єднує два столичних райони – Печерський і Голосіївський. Ще в часи правління Черновецького було заплановано реконструкцію шляхопроводу-«пенсіонера» на Либідській. Зовнішній вигляд шляхопроводу начебто задовільний. Особливо, коли
  • Станіслав Груздєв
  • 2 Квiтня, 08:16
  • Розсилка
  Шляхопровід на Либідській площі в Києві
  Шляхопровід на Либідській площі в Києві

  Шляхопровід, на який не можна дивитися без жалю

  Шляхопровід на Либідській площі було побудовано всередині 20-го століття. Він з’єднує два столичних райони – Печерський і Голосіївський.

  Ще в часи правління Черновецького було заплановано реконструкцію шляхопроводу-«пенсіонера» на Либідській.

  Зовнішній вигляд шляхопроводу начебто задовільний. Особливо, коли «пролітаєш» по ньому чи під ним на автівці. Асфальт, в порівнянні з іншими столичними дорогами, на четвірку, опори пофарбовані і начебто цілі.

  (для перегляду документа натисніть на зображення)

  Але якщо пройти по мосту пішки, стає моторошно. Поручні тримаються на чесному слові. Деякі взагалі з’їла іржа: вони буквально висять у повітрі. До краю страшно підійти. На тротуарі тріщини, через які з низу пробивається денне світло. Рукою можна дотягнутися до дротів, які звисають зі стовпів.

  Як все це виглядає, можна побачити у фоторепортажі:  Нагадаємо, увечері, 27 лютого 2017 року, в Києві обвалився Шулявський шляхопровід, який вже давно обіцяли реконструювати. 

  Після надзвичайної події на Шулявці, в терміновому порядку було підготовлено сім варіантів реконструкції шляхопроводу, які розглянула містобудівна рада. З семи варіантів реконструкції було обрано три варіанти. Проекти були направлені на подальшу розробку та доопрацювання.

  Читайте також інтерв'ю з експертом з транспортного планування: «Дмитро Беспалов: Перед обвалом китайці запропонували свій проект будівництва Шулявського моста»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ