Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Столиця хоче заснувати пам’ятну медаль на честь створення батальйону «Київ»

  • Розсилка
  Прапор 12-го батальйону територіальної оборони «Київ» - Столиця хоче заснувати пам’ятну медаль на честь створення батальйону «Київ»
  Прапор 12-го батальйону територіальної оборони «Київ»

  У травні 2019 року відзначатиметься 5-та річниця створення 12-го батальйону територіальної оборони «Київ»

  12 лютого на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили проект рішення, який передбачає відзначення 5-ї річниці створення 12-го батальйону територіальної оборони «Київ». Про це повідомляє прес-служба Київради.

  У травні 2014 року було сформовано 12-й батальйон територіальної оборони «Київ». Він був одним із перших відряджений в сектор А зони антитерористичної операції, де разом з іншими силовими підрозділами боровся з незаконними збройними формуваннями, захищаючи  територіальну цілісність України. Бійці батальйону брали участь у боях за Сіверськ та Жовтневий район Луганська. Перебували на блокпостах та патрулювали територію в складі мобільних груп на Луганщині. Під охороною підрозділу перебував стратегічно важливий міст через р. Сіверський Донець. Батальйон протягом 2014-2018 років втратив 19 бійців офіцерського, сержантського та рядового складу.

  «Місто пропонує запровадити пам'ятну медаль з нагоди 5-ї річниці створення 12-го батальйону територіальної оборони «Київ». Планується виготовити 750 нагород. Їх отримають бійці 12-го батальйону та волонтери, які надавали допомогу при виконанні бойових завдань. Фінансування для виготовлення медалей передбачено в рамках міської цільової програми «Нагороди»», - зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

  Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ