рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Києві відкрили відреставровану пам’ятку архітектури – церкву XII ст. Спаса на Берестові

  • Розсилка
  У Києві відкрили відреставровану пам’ятку архітектури – церкву XII ст. Спаса на Берестові
  Фото Печерської райдержадміністрації

  Особливу цінність становлять фрески

  У Києві 28 вересня відкрили відреставровану пам’ятку архітектури – церкву Спаса на Берестові XII ст, що входить в ансамбль Києво-Печерської Лаври.

  Про це повідомила прес-служба Печерської райдержадміністрації.

  «Сьогодні, 28 вересня, в центральній частині міста Києва відбулося відкриття відреставрованого пам’ятника архітектури – церкви 12 століття Спаса на Берестові, що входить в ансамбль Києво-Печерської лаври, внесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і є однією з найдавніших споруд Києва», – йдеться в повідомленні.  У 2017 році голова Печерської райдержадміністрації, голова громадської організації «Андріївська-пейзажна ініціатива» і меценат підписали тристоронній меморандум «Про співпрацю» з реалізації проекту реставрації пам’ятки архітектури – церкви 12 століття. Того ж року почалися масштабні реставраційні роботи. В ході їх проведення збережені автентичні фрагменти пам’ятки.

  Зазначають, що особливу цінність становлять фрески, в інтер’єрі є унікальний цілісний ансамбль фрескового живопису епохи Петра Могили, а також близько 100 кв. м. давньоруської фрески.

  Нагадаємо, у Києві відкрито експозицію з унікальними експонатами XVII століття.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ