ЄС надсилає до Португалії літаки для ліквідації масштабних пожеж

  Франція та Іспанія вже надіслали до району лиха кілька пожежних літаків
  Країни Європейського союзу надсилають до Португалії літаки для боротьби з пожежами. Про це у Twitter повідомив комісар ЄС з антикризових заходів Христос Стиліанідіс. Франція та Іспанія вже надіслали до району лиха кілька пожежних літаків. Сама Португалія потерпає від браку техніки в боротьбі зі стихією. Як відомо, Португалія зараз потерпає від
  • 19 Червня, 05:26
  • Розсилка
  Пожежа у Португалії
  Пожежа у Португалії

  Франція та Іспанія вже надіслали до району лиха кілька пожежних літаків

  Країни Європейського союзу надсилають до Португалії літаки для боротьби з пожежами.

  Про це у Twitter повідомив комісар ЄС з антикризових заходів Христос Стиліанідіс.

  Франція та Іспанія вже надіслали до району лиха кілька пожежних літаків. Сама Португалія потерпає від браку техніки в боротьбі зі стихією.

  Як відомо, Португалія зараз потерпає від аномально сильної спеки, пожежа швидко охопила території в центральній частині країни.

  Нагадаємо, що за останніми даними, під час пожежі загинули 62 людини і 54 постраждали. До кількості травмованих також входять і 8 пожежних, 4 з яких знаходяться у важкому стані. Пожежу досі не ліквідовано через сильний вітер та відсутність дощу. За попередньою версією, причиною пожежі стала блискавка, що вдарила у сухі гілки дерев.

  У районі, де сталася пожежа, відсутня електрика. До рятувальних операцій також приєдналися служби Іспанії.

  Нагадаємо, посольство України в Португалії рекомендує утриматись від відвідування лісової місцевості в окрузі Лейріа, який охоплений смертоносною пожежею, що вже забрала життя шістьох десятків людей.

  В неділю в країні оголошено триденний траур за загиблими.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ