Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Адміністрація Трампа представить стратегію нацбезпеки США наступного понеділка

  • Розсилка
  Дональд Трамп - Адміністрація Трампа представить стратегію нацбезпеки США наступного понеділка
  Дональд Трамп

  Вашингтон серйозно налаштований протидіяти агресії РФ

  Радник президента США з національної безпеки Герберт Макмастер заявив, що адміністрація Дональда Трампа має намір оприлюднити власний варіант стратегії національної безпеки уже наступного понеділка. Даний документ, який є обов’язковим для публікації відповідно до закону 1986 року, є засадничим у питанні визначенні інтересів і політики США на міжнародні арені. Про це повідомляє видання The Washington Free Beacon.  Таку заяву Герберт Макмастер зробив під час виступу, в якому він окреслив основи майбутньої стратегії нацбезпеки. За його словами, адміністрація Дональда Трампа в своїй версії стратегії переслідує чотири цілі – захист США і сприяння процвітанню країни, збереження міжнародного миру через силу і розширення американського впливу на міжнародній арені. Окрім того, стратегія ставить собі за мету мобілізацію американських союзників і партнерів для протидії спільним загрозам, включно із ревізіоністськими державами такими як РФ і КНР, режимами-ізгоями по типу КНДР і Ірану, а також ісламському тероризму.

  За словами радника із нацбезпеки президента США, у новій стратегії окрема увага буде зосереджуватися на протидії неконвенційним методам, які для просування своїх інтересів використовують РФ і КНР, включно із економічною агресією. Особлива увага буде зосереджена на «війні нового покоління», до якої активно вдається РФ, одним із елементів чого є втручання в політичні системи інших країн.

  Як запевняє видання The Washington Free Beacon, сам Дональд Трамп схвалив нову версію стратегії національної безпеки іще за тиждень до цього. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ