Адвокати Полякова заявили, що нардеп не збирається носити браслет, – прокуратура

  На думку адвокатів Полякова, «виконанню ухвала не підлягає ...через її неконституційність»
  Адвокати нардепа Максима Полякова кажуть, що їхній підзахисний не збирається вдягати й носити електронний браслет стеження. Про це повідомляє у Facebook Спеціальна антикорупційна прокуратура. «Захисники останнього у телефонному режимі повідомили детективів Національного антикорупційного бюро про те, що виконувати ухвалу в цій та
  • 24 Липня, 16:45
  • Розсилка
  Нардеп Максим Поляков
  Нардеп Максим Поляков

  На думку адвокатів Полякова, «виконанню ухвала не підлягає ...через її неконституційність»

  Адвокати нардепа Максима Полякова кажуть, що їхній підзахисний не збирається вдягати й носити електронний браслет стеження.

  Про це повідомляє у Facebook Спеціальна антикорупційна прокуратура.

  «Захисники останнього у телефонному режимі повідомили детективів Національного антикорупційного бюро про те, що виконувати ухвалу в цій та інших частинах підозрюваний не буде, окрім як внесення застави та утримання від спілкування із визначеними ухвалою особами», - розповіли у САП.

  У САП нагадали, що розгляд клопотання завершився його частковим задоволенням – застава 304 тис. грн., а самого Полякова зобов’язано не відлучатися з міст Києва та Умані без дозволу слідчого (детектива), прокурора та суду, повідомляти згаданих посадових осіб про зміну свого місця проживання, носити електронний браслет контролю та інше.

  На думку адвокатів Полякова, «виконанню ухвала не підлягає ...через її неконституційність».

  «Своєю поведінкою та правовою позицією підозрюваний Поляков М.А. та його захист ставлять нардепа над законом, хизуючись своїм статусом, доводять, що принцип рівності громадян перед законом на окремих народних обранців не розповсюджується та їм вкрай потрібна депутатська недоторканність, щоб за нею ховатися від правосуддя. Крім того, доводить про наявність відвертого та небезпідставного побоювання Полякова М.А. нести відповідальність за свої вчинки, якими порушено кримінальний закон держави», -  зазначили у САП.

  У своєму повідомленні Антикорупційна  прокуратура ще раз запрошує Полякова та його захист «все ж вийти на зв’язок із детективами Національного бюро або не ховатися від нього та прибути до визначеного ними органу Національної поліції з метою виконання ухвали слідчого судді». 

  Раніше поліція заявила, що Поляков не з’явився на виклик одягти браслет

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ