Американці після навчань Sea Breeze передадуть Україні військові катери

  У маневрах, які відбуваються на морі, в повітрі й на землі, беруть участь понад 3 тисячі військових з 16 країн
  Рішення про передачу українському флоту американських військових патрульних катерів Islands після навчань Sea Breeze-2017 фактично ухвалене. Про це повідомив контр-адмірал ВМС України Андрій Тарасов, повідомляє Крим.реалії. «Переговори перейшли на нижчий рівень, фактично рішення про передачу ухвалене й обговорюються деталі. Сподіваюся,
  • 17 Липня, 18:45
  • Розсилка
  Навчання&nbsp;<span>Sea Breeze-2017</span>
  Навчання Sea Breeze-2017

  У маневрах, які відбуваються на морі, в повітрі й на землі, беруть участь понад 3 тисячі військових з 16 країн

  Рішення про передачу українському флоту американських військових патрульних катерів Islands після навчань Sea Breeze-2017 фактично ухвалене.

  Про це повідомив контр-адмірал ВМС України Андрій Тарасов, повідомляє Крим.реалії.

  «Переговори перейшли на нижчий рівень, фактично рішення про передачу ухвалене й обговорюються деталі. Сподіваюся, що цей процес буде досить швидким, і ми ці катери отримаємо», – сказав Тарасов.

  За його словами, Росія користується нагодою, коли поруч є сучасні кораблі країн НАТО, щоб відпрацьовувати на них агресивні дії.

  «Вони (російські військові – Ред.) це роблять не тільки в інтересах підготовки своїх сил, але і з метою проведення можливих провокацій. Ми до цих провокацій готові, і навчання проведуться за планом, незважаючи на дії Чорноморського флоту Росії», – зазначив контр-адмірал.

  Головною відмінністю навчань цього року став так званий «режим вільної гри». Заступник директора українського Центру досліджень армії, конверсії й роззброєння Михайло Самусь у ефірі програми пояснив, що цей режим «пов'язаний з можливістю комп'ютерного прогнозування розвитку ситуації, тому військові отримують вступні вже під час відпрацювання якихось елементів. Українські підрозділи отримали схвалення (від іноземних колег – ред) перш за все через те, що вони реально воюють, на відміну від інших країн, які беруть участь у цих навчаннях», – додав експерт.

  Перевірка боєготовності Чорноморського флоту Росії стартувала 12 липня. Під час неї були виконані артилерійські й ракетні стрільби по повітряних і надводних цілях, розрахунки берегових ракетних комплексів «Бастіон» і «Бал» спільно з ракетними катерами ракетним ударом «вразили» кораблі умовного противника. Російські військові відпрацювали дії із завантаження техніки й особового складу у великі десантні кораблі, екіпажі мінно-тральних кораблів флоту виконали тралення фарватерів на мінно-небезпечних напрямках.

  За два дні до російських навчань, 10 липня, в Одесі офіційно відкрили щорічні українсько-американські навчання Sea Breeze. У маневрах, які відбуваються на морі, в повітрі й на землі, беруть участь понад 3 тисячі військових з 16 країн.

  Нагадаємо, Нацгвардія показала навчання Sea Breeze 2017

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ