Авдіївка восьмий день залишається без газу, Олександрівка – без води

  Водопостачання Олександрівки планують відновити до кінця сьогоднішнього дня
  На Донеччині восьмий день поспіль без водопостачання залишається смт. Олександрівка, без газопостачання – жителі Авдіївки. Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 18 червня до централізованого водопостачання підключено усі населені пункти 5 районів, крім смт. Олександрівка, які 10 червня залишились без води
  • 18 Червня, 12:59
  • Розсилка
  Авдіївка без газу
  Авдіївка без газу

  Водопостачання Олександрівки планують відновити до кінця сьогоднішнього дня

  На Донеччині восьмий день поспіль без водопостачання залишається смт. Олександрівка, без газопостачання – жителі Авдіївки.

  Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 18 червня до централізованого водопостачання підключено усі населені пункти 5 районів, крім смт. Олександрівка, які 10 червня залишились без води внаслідок обстрілів бойовиків.

  Здійснюється заповнення системи та резервних резервуарів водою. До кінця доби 18 червня планується відновити водопостачання. Водночас жителі Авдіївки з 7 червня залишаються без газопостачання. Ремонтні роботи підземного газопроводу (діаметр 273 мм), пошкодженого в результаті бойових дій, не проводились у зв’язку з небезпекою для працівників.

  Як повідомлялося, 10 червня внаслідок бойових дій у Ясинуватському районі на непідконтрольній території було пошкоджено дві високовольтні лінії електропередач та трансформаторна підстанція, що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південно-Донбаського водогону, яка забезпечує водою чотири фільтрувальні станції. Без централізованого водопостачання залишилося 72 населених пункти (388 тис. осіб) у 5 районах Донецької області (Покровський, Селидовський, Волноваський, Добропільський, Мар’їнський) та смт. Олександрівка.

  Читайте також матеріал: Голова Авдіївки Павло Малихін: Увечері, коли починаються обстріли, патруля ОБСЄ в місті уже немає

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ