Авдіївка вже два тижні без газу

  Олександрівку обіцяють сьогодні підключити до води
  Авдїївка із 7 червня перебуває без газопостачання. Підземний газопровід не ремонтують через небезпеку для працівників. Про це повідомляє станом на 7:00 20 червня Державна служба з надзвичайних ситуацій. Тим часом, уже всі населені пункти Покровського, Селидовського, Волноваського, Добропільського, Мар’їнськог районі Донецької області
  • 20 Червня, 09:13
  • Розсилка

  Олександрівку обіцяють сьогодні підключити до води

  Авдїївка із 7 червня перебуває без газопостачання. Підземний газопровід не ремонтують через небезпеку для працівників.

  Про це повідомляє станом на 7:00 20 червня Державна служба з надзвичайних ситуацій.

  Тим часом, уже всі населені пункти Покровського, Селидовського, Волноваського, Добропільського, Мар’їнськог районі Донецької області підключено до централізованого водопостачання.

  У смт Олександрівка відновити водопостачання та подачу води споживачам планують у вівторок, 20 червня.

  Напередодні на ділянці водогону с. Новодонецьке – смт Олександрівка відремонтували поздовжну тріщину, утворену при гідроударі, та заповнювали систему водогону та резервного резервуару.

  Водночас, жителям Олександрівки підвозять воду.

  Як відомо, 10 червня під час бойових дій у Ясинуватському районі поблизу с. Василівка на окупованій території пошкодили дві високовольтні лінії електропередач та трансформаторну підстанцію, через що зупинилася насосна станція першого підйому Південнодонбаського водогону. Без централізованого водопостачання залишилося 72 н.п. у п'яти районах області.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ