Автовласники з іноземними номерами блокують в’їзди до Києва та палять покришки
![Автовласники з іноземними номерами блокують в’їзди до Києва та палять покришки](/img/article/3944/69_main-v1485239141.jpg)
Учасники акції виступають проти затягування прийняття законопроекту 5567
Рух транспорту на в’їздах до Києва сьогодні буде частково заблокований. Про це ще напередодні повідомила прес-служба Нацполіції.
«У зв’язку з можливими акціями на підтримку врегулювання транзиту і тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування, з 7 годин ранку 24 січня можливе часткове зайняття учасниками цих заходів проїзної частини на в’їздах до Києва», — йдеться у повідомленні.
Про те, що зранку активісти перекривають в’їзди до столиці також повідомляють мешканці передмістя, які їздять на роботу до Києва.
«На в'їзді до Києва, біля блок-поста, заблоковано дві смуги Бориспільської траси. Палять покришки», - написав у Фейсбук екс-голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов.
Національна поліція у свою чергу просить громадян неухильно дотримуватись законодавства України, а водіїв - ураховувати цю інформацію при плануванні маршрутів руху.
Як зазначають організатори акції протесту в Фейсбуці, вони вимагають ухвалення законопроекту №5567 (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією). Активісти погрожують палити шини.
Коментарі — 0