Безвізом з ЄС уже скористалися майже 13 тисяч українців

  З початку впровадження безвізу у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України
  Станом на 6 годину суботи, 17 червня, від початку запровадження безвізу кордон з країнами ЄС перетнули більше 365 тисяч громадян України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України. «Майже 74 тисячі наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти. Із них 12875 українців скористалися саме перевагами
  • 17 Червня, 09:36
  • Розсилка
  Перетин кордону за біометричним паспортом
  Перетин кордону за біометричним паспортом

  З початку впровадження безвізу у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України

  Станом на 6 годину суботи, 17 червня, від початку запровадження безвізу кордон з країнами ЄС перетнули більше 365 тисяч громадян України. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

  «Майже 74 тисячі наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти. Із них 12875 українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт», - йдеться в повідомленні.  За даними прикордонників, прямуючи в країни Європи в рамках безвізових подорожей, 3750 громадян, а це 29%, користалися авіаційним транспортом. Інші слідували залізницею чи перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (5210 громадян України) та Угорщиною (1805 громадян України).

  З початку впровадження безвізу у перетині кордону відмовлено 17 громадянам України.

  Нагадаємо, безвіз запрацював в ніч на 11 червня.

  Читайте також матеріал Без віз, та не без правил: Усе, що потрібно знати про безвіз

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ