Білий дім звинуватив Росію у захисті терористів, які використовували хімзброю у Сирії

Білий дім звинуватив Росію у захисті терористів, які використовували хімзброю у Сирії

Ми закликаємо Росію змінити курс до того, як термін роботи спільного механізму закінчиться, - США

У Білому домі звинуватили Росію у тому, що вона захищає режим президента Сирії Башара Асада і терористів, які використовують хімічну зброю. Про це йдеться в офіційному коментарі прес-секретаря Білого дому Сари Сандерс.

Раніше США і Росія внесли до ради Безпеки ООН два різних проекти резолюцій про відновлення роботи місії, яка розслідує використання хімічної зброї в Сирії.

«Ми закликаємо Росію змінити курс до того, як термін роботи спільного механізму закінчиться. Ми вважаємо, що всі відповідальні країни повинні проголосувати за те, щоб продовжити термін дії цього важливого інституту», - заявила вона.

За словами Сандерс, такі країни, як Росія, які не підтримують відновлення мандату місії або намагаються його розмити, «захищають режим Асада і терористів, які продовжують використовувати хімічну зброю».

Як відомо, Росія наклала вето у Раді Безпеки ООН щодо продовження мандату місії, яка розслідує використання хімічної зброї в Сирії.

Мандат місії закінчуються в середині листопада цього року.

Нагадаємо, експерти ООН та Організації із заборони хімічної зброї вважають режим сирійського президента Башара Асада винним у хімічній атаці на місто Хан-Шейхун у квітні минулого року.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: