Чергова тарифна революція від Гройсмана: за тепло всі платитимуть за лічильниками, навіть якщо їх немає

  У разі відсутності лічильника застосовуватимуться середні розрахунки з тих будинків, у яких лічильники є
  Кабінет міністрів України планує прийняти рішення, згідно з яким усі багатоквартирні будинки сплачуватимуть за тепло згідно з показниками лічильників, навіть якщо лічильник не встановлено. Про це прем'єр Володимир Гройсман заявив у середу під час відкриття засідання уряду. [READ_MORE] За його словами, у разі відсутності лічильника
  • 30 Листопада, 2016, 11:19
  • Розсилка
  Теплові лічильники
  Теплові лічильники

  У разі відсутності лічильника застосовуватимуться середні розрахунки з тих будинків, у яких лічильники є

  Кабінет міністрів України планує прийняти рішення, згідно з яким усі багатоквартирні будинки сплачуватимуть за тепло згідно з показниками лічильників, навіть якщо лічильник не встановлено. Про це прем'єр Володимир Гройсман заявив у середу під час відкриття засідання уряду.  За його словами, у разі відсутності лічильника застосовуватимуться середні розрахунки з тих будинків, у яких лічильники є.

  «Для всіх міст нараховуватимуть оплату за тепло по лічильниках. Для всіх. Якщо в будинках немає лічильників, то, будь ласка, в місті є лічильники? Беріть середнє за цими лічильниками на квадратний метр і нараховуйте тим будинкам, у яких немає лічильників. Це означатиме єдине – що середні нарахування будуть абсолютно об'єктивними», – заявив Гройсман.

  Також він заявив, що протягом цього опалювального сезону необхідно встановити максимальну кількість лічильників у будинках. За його словами, станом на 1 січня 2016 року в Україні прилади обліку було встановлено на 51,8% площ будинків, але до цього моменту їхня кількість збільшилася.

  «Таким чином, ми забезпечимо можливість і гарантію для споживачів, що їм буде нараховано стільки, скільки споживає конкретне місто тепла в конкретних погодних умовах», – додав Гройсман.

  Раніше Гройсман заявив, що уряд буде жорстко карати за завищені рахунки у платіжках за житлово-комунальні послуги.

  Читайте також матеріал «Главкома» «Комунальний «Шатун». Про субсидії і ціну обіцянок Гройсмана»

  Джерело: Українська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ