рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Чи можна користуватись мобільним на уроках? Гриневич дала рекомендації школам

  • Розсилка
  <div class="copy">Міністр освіти і науки Лілія Гриневич&nbsp;</div> - Чи можна користуватись мобільним на уроках? Гриневич дала рекомендації школам
  Міністр освіти і науки Лілія Гриневич 
  Фото: прес-служба Міністерства освіти і науки

  На думку міністра, не можна позбавляти батьків можливості спілкування з дитиною впродовж навчального дня

  Міністр освіти і науки Лілія Гриневич рекомендує школам розробити власні правила щодо використання мобільних телефонів учнями в межах навчального закладу.

  Про це міністр сказала в інтерв’ю «Главкому».  

  «Школа повинна мати хоч якусь автономію. Не може міністерство все регулювати у 16 020 школах. Є якісь стандартні вимоги. Якщо мобільні телефони заважають навчальному процесу, школа може розробити правило щодо їх використання, тому що кожна з них має свій статут і внутрішній розпорядок», - заявила Гриневич.

  На її думку, не можна позбавляти батьків можливості спілкування з дитиною впродовж навчального дня, але «для цього можуть бути тільки перерви».

  «Тому рішення може бути таким: діти заходять в клас на урок, складають в скриньку свої мобільні телефони, відключивши звук. А на перерві – будь ласка, візьміть свій мобільний і передзвоніть до батьків. Тут важливо застерегти права усіх, але такі речі не можуть регламентуватись міністерством», - зауважила керівник Міносвіти.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ