CNN: розвідка США заявила, що Росія має компромат на Трампа

  Джерела телеканалу стверджують, що так звані російські «агенти» мають особисту і фінансову інформацію про Трампа
  Передані обраному президенту США Дональду Трампу документи про «втручання» Росії в американські президентські вибори містять у собі інформацію про нібито наявний у Москви компромат на майбутнього главу держави, передає CNN з посиланням на неназваних чиновників у Вашингтоні. Повідомляється, що дані про компрометуючу інформацію містилися
  • 11 Сiчня, 03:48
  • Розсилка

  Джерела телеканалу стверджують, що так звані російські «агенти» мають особисту і фінансову інформацію про Трампа

  Передані обраному президенту США Дональду Трампу документи про «втручання» Росії в американські президентські вибори містять у собі інформацію про нібито наявний у Москви компромат на майбутнього главу держави, передає CNN з посиланням на неназваних чиновників у Вашингтоні.

  Повідомляється, що дані про компрометуючу інформацію містилися в короткому додатку з двох сторінок до доповіді спецслужб США. Джерела телеканалу стверджують, що так звані російські «агенти» мають особисту і фінансову інформацію про Трампа.

  Як стверджує телеканал, частина цих повідомлень заснована на записах екс-співробітника британської розвідки, роботу якого чиновники спецслужб США вважають такою, що заслуговує довіри.

  Частково ці повідомлення засновані на матеріалах відставного британського розвідника. Подану ним інформацію в американській розвідці вважають достовірною.

  Раніше ФБР звинуватило Росію в спробі злому сайту Республіканської партії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ