Держсекретар США назвав стосунки Сполучених Штатів з Росією поганими

  За відсутності мирного врегулювання ситуації в Україні повернення до нормальних відносин з Москвою не буде, - Тіллерсон
  Сьогодні у США погані відносини з Росією, написав у своїй статті для The New York Times Держсекретар США Рекс Тіллерсон. «Що стосується Росії, то у нас немає ілюзій щодо того режиму, з яким ми маємо справу. Сьогодні у США погані відносини з Росією, яка посилюється та яка за останнє десятиліття здійснила вторгнення на територію сусідніх
  • 28 Грудня, 2017, 11:50
  • Розсилка
  Рекс Тіллерсон
  Рекс Тіллерсон

  За відсутності мирного врегулювання ситуації в Україні повернення до нормальних відносин з Москвою не буде, - Тіллерсон

  Сьогодні у США погані відносини з Росією, написав у своїй статті для The New York Times Держсекретар США Рекс Тіллерсон.

  «Що стосується Росії, то у нас немає ілюзій щодо того режиму, з яким ми маємо справу. Сьогодні у США погані відносини з Росією, яка посилюється та яка за останнє десятиліття здійснила вторгнення на територію сусідніх країн: Грузії і України, і яка підриває суверенітет західних держав, втручаючись в наші вибори», - зазначив він.

  Тіллерсон також вказав, що призначення колишнього американського представника в НАТО Курта Волкера спеціальним представником по Україні є відображенням прагнення США відновити суверенітет і територіальну цілісність країни.

  «За відсутності мирного врегулювання ситуації на Україні, яке має розпочатися з виконання Росією Мінських угод, повернення до нормальних відносин з Москвою не буде», - підкреслив Держсекретар.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ