Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

  • Розсилка
  Дитяче харчування відомої фірми знімають з продажу через сальмонелу

  Перші партії дитячого харчування відкликаються з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану

  Один із найбільших у світі виробників дитячого харчування Lactalis, продукція якого продається в усьому світі під кількома торговими марками, відкликає більше 600 партій продукції, яка може бути заражена сальмонелою.

  Розслідування розпочалося після того, як у Франції захворіли на сальмонельоз 26 немовлят, які вживали продукцію Lactalis.

  «Було виявлено і підтверджено зв'язок між забрудненням і споживанням продуктів дитячого харчування від виробничої лінії LNS Group (Lactalis Nutrition Health)... Наскільки це можливо, закликаємо не використовувати продукцію цього виробника», - звернулося до батьків Міністерство охорони здоров'я.

  За даними виробника, зараженими можуть бути 7 тисяч тонн продукції, виробленої на заводі у Франції. В компанії ще не встановили, скільки з цього обсягу продукції вже відправлено на продаж.

  Перші партії відкликаються з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану. Водночас у компанії заявили, що не можуть гарантувати вилучення геть усіх потенційно небезпечних продуктів.

  Окрім бренду Lactalis, продукція продається, зокрема, під брендами Milumel et Picot, Carrefour.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ