Доба в АТО минула без втрат серед українських захисників

  Окупанти намагаються принести втрати нашим військовим
  За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій загиблих і поранених серед українських військовослужбовців немає. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник. «Окупант, як і раніше, намагається принести втрати нашим військовим, однак за
  • 6 Грудня, 2017, 13:13
  • Розсилка
  Бойові дії на Донбасі
  Бойові дії на Донбасі

  Окупанти намагаються принести втрати нашим військовим

  За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі в результаті бойових дій загиблих і поранених серед українських військовослужбовців немає. Про це на брифінгу повідомив спікер Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

  «Окупант, як і раніше, намагається принести втрати нашим військовим, однак за минулу добу в результаті бойових дій в районі проведення антитерористичної операції не загинув і не був поранений жоден військовий Збройних сил України», - сказав він.

  Як повідомлялося, за минулу добу в зоні АТО зафіксовано 24 порушення режиму припинення вогню з боку окупантів. Котрий день поспіль епіцентром протистояння залишається луганський напрямок.

  У разі потреби українські військові давали агресору адекватну відповідь.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ