Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фонд держмайна назвав дату продажу «Центренерго»

  • Розсилка
  Фонд держмайна назвав дату продажу «Центренерго»

  У інвестора є 45 днів на ознайомлення з роботою і фінансовими показниками підприємства та на підготовку всіх необхідних документів

  Фонд державного майна України визначив дату продажу ПАТ «Центренерго» - 13 грудня.

  Про це написав у Facebook в.о. голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

  «Дату продажу першого об’єкта великої приватизації 2018 року визначено. 13 грудня об 11:00 відбудеться конкурс з продажу державного пакета акцій ПАТ «Центренерго». Стартова ціна 5,984 млрд гривень. Відповідне рішення прийняла комісія з продажу Центренерго», - написав Трубаров.

  За його словами, 29 жовтня в офіційному друкованому виданні «Віснику приватизації» буде опубліковане інформаційне повідомлення про проведення конкурсу з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону.

  «У інвестора є 45 днів на ознайомлення з роботою і фінансовими показниками підприємства та на підготовку всіх необхідних документів», - додав Трубаров.

  Раніше Трубаров заявив, що покупець зобов'язаний зберегти встановлену потужність кожної теплоелектростанції товариства на рівні не меншому, ніж той, що існував до придбання; дотримуватися ліцензійних умов у сфері електроенергетики, виробництва і транспортування; надавати пріоритет вугіллю, яке видобувається на підконтрольній території; мати гарантований запас вугілля на складах та резервного палива для забезпечення операційної безпеки постачання.

  Крім того, серед обов'язків покупця - сплатити до державного бюджету дивіденди у розмірі 30% прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності у 2018 році; не звільняти протягом шести місяців працівників і в повному обсязі виконувати умови колективного договору протягом строку його дії.

  Визначено, що покупець зобов'язаний дотримуватися вимог природоохоронного законодавства, зокрема протягом року розробити план виконання висновків екологічного аудиту, а також утримувати об'єкти споруд цивільного захисту, які у процесі створення товариства не увійшли до його статутного капіталу, але залишилися на балансі товариства.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ