Генпрокуратура розслідує розтрату 100 млн під час будівництва «Стіни»

  Понад 100 млн було привласнено впродовж 2016-2017 років
  Генпрокуратурою розслідується факт розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму понад 100 млн грн під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону (проект «Стіна»). Про це інформує прес-служба ГПУ. «Департаментом із розслідування особливо важливих справ в сфері
  • 14 Липня, 09:09
  • Розсилка
  <p>Будівництво &laquo;Стіни&raquo; на кордоні з Росією</p>

  Будівництво «Стіни» на кордоні з Росією

  Понад 100 млн було привласнено впродовж 2016-2017 років

  Генпрокуратурою розслідується факт розтрати та привласнення бюджетних коштів на суму понад 100 млн грн під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону (проект «Стіна»). Про це інформує прес-служба ГПУ.

  «Департаментом із розслідування особливо важливих справ в сфері економіки Генеральної прокуратури України спільно зі Службою безпеки України виявлено злочинну схему розтрати, з подальшим привласненням бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час проведення закупівель товарів, робіт та послуг в інтересах Державної прикордонної служби України», - йдеться в повідомленні.

  Так, впродовж 2016-2017 років, внаслідок вищевказаної протиправної діяльності службових осіб ДПС України та суб’єктів господарської діяльності приватного сектору економіки, під час виконання робіт по інженерно-технічному облаштуванню україно-російського держаного кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО та АР Крим (проект «Стіна»), шляхом придбання на користь державного органу товарів, робіт та послуг, здійснено розтрату та привласнення бюджетних коштів в сумі понад 100 млн грн.

  Наразі проводиться комплекс невідкладних слідчих дій, вилучено речові докази, що підтверджують причетність посадових осіб ДПС України та вказаних суб’єктів господарювання до здійснення протиправної діяльності.

  «Главком» також повідомляв, що станом на 1 червня цього року на реалізацію проекту «Стіна» з державного бюджету витрачено 622,5 млн грн.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ